Історія

Комунальний заклад«Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №148 Московської в місті Харкові ради» розташований в затишному 604 мікрорайоні Московського району міста Харкова. Територія дошкільного навчального закладу нагадує мальовничу паркову зону, яка знаходиться за адресою: місто Харків, проспект Тракторобудівників 100-Г, контактний телефон 62-10-86.

Розпочав дошкільний навчальний заклад свою діяльність 4 жовтня 1973 року. Побудований за типовим проектом, комбінованого типу, розрахований на 12 груп, 320 дітей.  У дошкільному навчальному закладі працює 12 груп. Мова викладання: українська.  Режим роботи закладу:

- з 9-годинним перебуванням дітей  з 8-00 до 17-00 годин ;

- 10,5- годинним перебуванням дітей з 8-00 до 18 – 00 годин;

- з 24-годинним перебуванням з 8-00 до 8-00 годин.

Комунальний заклад«Дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №148 Московської в місті Харкові ради» здійснює соціально-педогогичний патронтаж, який здійснює вихователь старшої групи №12 Кравченко Ольга Юріївна.

З 2009 року дошкільним навчальним закладом  керує  завідувач Милько Любов Павлівна. Освіта - вища педагогічна. Педагогічний стаж роботи 20 років. Має великий досвід роботи з дітьми. Завідувач забезпечує створення необхідних умов для зміцнення здоров'я дітей, всебічного їх виховання і навчання. Контролює якість навчально - виховної роботи, укомплектованість закладу дітьми, фінансово - господарську діяльність, організацію раціонального харчування, санітарно - гігієнічний стан закладу.

«Кожна дитина – це унікальний світ, який потрібно зрозуміти, прийняти і знайти шляхи взаємодії з ним»                    В.Сухомлинський

З 2013 року у закладі працює вихователь-методист дошкільного навчального закладу - Тернова Ольга Миколаївна. Освіта - вища педагогічна. Педагогічний стаж роботи 10 років. Вихователь – методист здійснює методичне керівництво виховною, освітньою діяльністю педагогічного колективу, забезпечує умови для ефективного педагогічного процесу, фізичного та психічного розвитку дітей.

«Гармонійний розвиток розуму, почуттів і волі дитини – мета і зміст виховання»        О. Русавицький

Психолог Дошкільного навчального закладу -  Самойленко Світлана Юріївна. Освіта - вища. Вона - молодий, але перспективний спеціаліст. Практичний психолог здійснює психологічний супровід педагогічного процесу, психічного розвитку дітей. Надає психологічні консультації батькам та персоналу, займається просвітницькою діяльністю, корекційно-розвивальною роботою з вихованцями.

В дошкільному навчальному закладі працює професійний, творчий колектив - якісний склад педагогічних працівників, які неодноразово нагороджувалися грамотами від управління освіти Московського району за сумлінну та творчу педагогічну працю:

-         Бондаренко Наталія Володимирівна - вихователь, стаж роботи 21 роки, ветеран педагогічної праці;

-         Чепіга Тетяна Валентинівна - музичний керівник, стаж роботи 34 роки;

-         Тесля Валентина Василівна – вихователь, стаж роботи 29 років, ветеран педагогічної праці;

-         Шиліна Валентина Костянтинівна - – вихователь, стаж роботи 29 років, ветеран педагогічної праці;

-         Вакула Лариса Олександрівна - вихователь, стаж роботи 23 роки;

-         Яреськовська Лідія Іванівна – вихователь, стаж роботи 17 років;

-         Рибакова Наталія Віталіївна – музичний керівник, стаж роботи 22 рік. Керівник танцювально – театрального гуртка «Арлекін», створений в дошкільному закладі у 2004 році. Нагороджена грамотою від управління світи Московської районної в місті Харкові ради «Сердце віддаю дітям»;

-         Дем’яненко Тетяна Анатоліївна -  вихователь, стаж роботи 26 років;

-         Кравченко О.Ю., Каширцева Т.Ю., Ганчукова Т.В., Горбенко Ю.Ю.,  Долбієва Г.В., КоростільМ.Ю.,Омельченко М.В.  – вихователі, молоді спеціалісти, які активно переймають педагогічний досвід у старших колег та впроваджують його у своїй творчій роботі.

Деякі педагогічні працівники, які працювали в дошкільному навчальному закладі очолюють інші дитячі садки Московського району:

-         Радченко О.В. – завідувач днз №125;

-         Котілевська О.В. – завідувач днз №317.

-         Рибалко Я.Ф. -    завідувач днз №1

-        Бабаджанян О.П.- методист днз №1

Девіз педагогічного колективу

дошкільного навчального закладу№148 :

«Вчити граючи!»