Правила прийому до ДНЗ

Правила прийому до ДНЗ(регламентуються Листом МОМС від 25.05.2011 №1/9-389)

Для зарахування дитини в садочок необхідно:

1. Заповнити заяву, щодо зарахування дитини в дитячий садок.

2. Надати копію свідоцтва про народження дитини.

3. Надати медичній сестрі дитячого садочка:

- індивідуальну медичну картку дитини,

- прививочний лист або форма 063.

4. Заповнити всі необхідні анкети, внести повністю всю необхідну інформацію про особливості харчування та життедіяльності дитини, особливості характеру та інше для ознайомлення вихователя та практичного психолога з інформацією перед тим, як дитина потрапить у групу.

5. Ознайомитися зі Статутом дитячого садка.

6. Познайомитися із майбутнім вихователем вашої дитини та отримати консультацію про особливості періода адаптації дитини до дитячого садочка.

7. Разом із дитиною назначити зустріч та відвідати практичного психолога садку.

8. Згідно зі списком необхідних речей, до кожної вікової групи зібрати дитину до садочка.

Групи комплектуються за віковими ознаками.
Вік визначається станом на 1 вересня навчального року:

групи раннього віку (від 2-х до 3-х років)

групи молодшого віку (4-й рік життя)

групи середнього віку (5-й рік життя)
групи старшого віку (6-й рік життя)

З вересня 2014 року розпочато електронну реєстрацію дітей в дошкільні навчальні заклади району.

Нова система дозволить батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечить можливість відстежувати рух електронної черги.

Якщо Ви обрали заклад для Вашої дитини, Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, заповнивши реєстраційну форму.

Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов'язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.

При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі», дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.

При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ДНЗ» і Вам буде запропоновано місце в обраному ДНЗ або іншому закладі Вашого мікрорайону.

Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни, про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу, протягом 30 днів подати необхідні документи, визначені в Положенні, завідуючій визначеного дошкільного закладу.

В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.