Лікар радить, консультує, інформує

Перша медична допомога — це першочергові рятівні дії, які потрібно зробити при аварії, нещасному випадку чи хворобі до прибуття медичних працівників.  Інколи від цього залежить не тільки стан здоров’я, але й життя потерпілого. Скалка (скіпка або дрібна колючка, що застрягла в шкірі) Її  видаляють голкою (булавкою) і пінцетом. Перед видаленням уражену ділянку шкіри необхідно обробити знезаражувальним.

Як вилікувати порізи

a_5146

Ніхто не застрахований від неприємних несподіванок у вигляді порізів, дрібних травм, падінь, які супроводжуються подряпинами, синцями, саднами. Важливо чітко знати, що потрібно зробити насамперед в кожній конкретній ситуації. Таким чином, вдасться запобігти серйозні наслідки при пораненні і порізах. Відносно незначних пошкоджень немає потреби звертатися до лікаря. Дрібні подряпини і порізи цілком можна вилікувати самостійно.

Post Icon

Здоров’я В рамках первинної профілактики захворювань одне з провідних місць займає формування здорового способу життя на основі санітарно-гігієнічних знань та навичок, що визначають в підсумку і загальний культурний рівень кожного члена суспільства. Здоровий спосіб життя – це спосіб життя, що сприяє збереженню, зміцненню та відновленню здоров’я людини, а отже, і населення країни в цілому.

Обережно кліщі

1304440699_ab4cf6c7fb25

Літні походи, пікніки, лісові прогулянки за грибами і ягодами чреваті різними неприємностями. Можна підвернути ногу, зустріти отрутну змію, заблудитися… А ще тебе може вкусити кліщ. Але не простий, а енцефалітний. Енцефаліт – дуже серйозне захворювання. Наслідки бувають різні: паралічі, глухота, смерть. Однак далеко не всі кліщі є переносниками енцефаліту, не більше 1-5 відсотків.

Post Icon

Пам’ятка батькам часто хворіючих дітей.

пмо

Пам’ятка батькам часто хворіючих дітей. I. Загартовування 1. Рухова гімнастика щоранку замість зарядки – 5 вправ «Годинничок» (руки вперед і назад) «Півень» (поплескати руками по стегнах – кукуріку) «Паровоз» (поперемінне рух рук – чих-чих) «Насос» (руки вздовж тулуба з нахилами в сторону ) «Вирости великий» (руки вгору і добре підтягнутися на носках) 2. Обтирання вологою рукавичкою

Post Icon

Як уберегти дитину від застуди.

Як уберегти дитину від застуди. Осінь з її дощами, холодами і сльотою несе простуду і нудьгу. Особливо в цю пору  року страждають від різних захворювань наші діти. Батькам слід запам’ятати кілька нескладних правил, які допоможуть уберегти малюків від нежитю та кашлю. Отже: 1. Дитина повинна більше бувати на свіжому повітрі. 2. Загартовуйте свою дитину – на вулиці підхопити болячку.

Post Icon

Загартовування перший крок на шляху до здоров’я

40

Загартовування перший крок на шляху до здоров’я. В осінньо-зимовий період різко зростає захворюваність дітей, особливо алергічними і простудними захворюваннями, грипом і т.п. Це пов’язано не тільки з вірусними епідеміями, поширеними взимку, але з несприятливими екологічними умовами, які різко знижують імунітет дитини. Ефективний засіб для профілактики хвороб – загальнозміцнюючі фізичні вправи та оздоровчі комплекси, рекомендовані фахівцями.

Post Icon

Соки – напої для захисту організму від застуди.

Соки – напої  для захисту організму від застуди. Стійкість дитини до захворювань, особливо до захворювань верхніх дихальних шляхів і легенів, підвищується від присутності в організмі вітаміну А. Давайте ослабленим, незагартованим дітям натще пити свіжий морквяний сік: від однієї столової ложки до половина склянки на день. Дитині – дошкільнику (і навіть школяреві) рекомендується вживати морквяний сік кожного ранку.

Принципи раціонального харчування.

Принципи раціонального харчування. Одним з основних принципів правильного харчування дошкільнят-максимальне розмаїття повсякденних харчових раціонів, що включають всі основні групи продуктів – м’ясо, рибу, молоко і молочні продукти, яйця, харчові жири, овочі і фрукти, цукор і кондитерські вироби, хліб, крупи та ін, які забезпечують малюків всіма необхідними їм харчовими речовинами.

Post Icon

Рекомендуємо кілька доступних рецептів народної медицини

x_9ac05d92

Від нежиті: (Лікувати нежить у малюків краще народними методами – краплі агресивно діють на ніжну слизову носа дитини, викликають звикання.) * З сирого червоного буряка видавіть сік. До 2,5 ч.л. соку додайте 1 ч.л. меду, закапуйте в ніс по 5-6 крапель 4-5 разів на день. Такі краплі застосовуються при аденоїдах, нежиті – дихання поліпшується.