Оздоровча робота в дошкільному закладі

/Files/images/anmats-kartinki/welosiped.gifВ нашому садочку приділяється особлива увага оздоровчій роботі з дітьми. У процесі фізичного виховання дітей розв'язуються освітні завдання: формування, рухових умінь і навичок, розвиток фізичних якостей, прищеплення навичок правильної постави, навичок гігієни, засвоєння знань. Правильно організовані заняття фізичними вправами створюють сприятливі умови виховання позитивних рис характеру (організованість, самостійність, активність), етичних якостей (чесність, товариськість, взаємодопомога), прояву вольових якостей (сміливість, рішучість, наполегливість).

Кожного ранку з дітьми ранкова гімнастика під керівництвом вихователя та за участі музичного керівника, діти виконують вправи під музичний супровід, таким чином розвиваються не лише рухові навички але й відчуття ритму. Під час занять обов’язковими є фізкультхвилинки для зняття напруги та втоми. В групах є усе необхідне для фізичного розвитку дітей обладнання: м'ячі, обручі, палиці, різноманітні доріжки. Проводяться фізкультурні зайняття під керівництвом музичних керівників. На прогулянці діти грають в рухливі ігри та виконують вправи фізичного комплексу. Після денного сну обов'язковою є гімнастика пробудження, для переходу дітей від сну до неспання.

Систематично проводяться «Дні здоров'я», розваги, підчас проведення яких, створюються умови для реалізації потреб дітей у руховій активності, виховується потреба у здоровому способі життя.