29 квіт. 2013

Колективний перегляд

Сьогодні в дошкільному закладі відбувся колективний перегляд відкритого заняття.
23 квіт. 2013

Консультація для вихователів

Сьогодні в дошкільному садку прошла консультація для вихователів-початківців на тему "Самостійна діяльність дітей у дошкільному закладі"
15 квіт. 2013

Тематична виставка

Що необхідно підготувати першокласнику
9 квіт. 2013

Консультація для батьків

Сьогодні в дитячому садку прошла консультація для батьків, діти яких не відвідують ДНЗ, за темою "Формування мотиваційної, комунікативної інтелектуальної, вольової, та емоційної готовності дитини до навчання у школі".
4 квіт. 2013

Взаємодія дошкільного закладу зі школою

Сьогодні в дошкільному закладівідбулися батьківські збори у групах старшого дошкільного віку за участю вчителів загальноосвітньої школи №64 на тему "Запитуйте - відповідаємо".
1 квіт. 2013

Тематична виставка

На тій неділі в дошкільному закладі відбулася виставка "Що може зробити дитина своїми руками"
27 бер. 2013

Зустріч за круглим столом

Організація дозвілля дошкільника в сім'ї
22 бер. 2013

Фольклорне свято

Сьогодні в дошкільному закладі відмітили свято "Масляна"
15 бер. 2013

Консультація для батьків

Сьогодні в дитячому садочку прошла консультація для батьків за темою "Дитяча кімната. Організовуємо розвивальне середовище"
11 бер. 2013

Тематичний день

День народження Т.Г. Шевченка
Протягом тижня в дитячому садочку відбулися групові батьківські збори.

Шановні батьки!

Адміністрація ДНЗ №148 повідомляє, що забезпечено організацію повноцінного та якісного харчування дітей згідно з затвердженими нормами харчування у дошкільному закладі: у групах 9-10.5 годинним перебуванням – 13.00 грн., 24 – годинним – 14.00 грн.

Розмір плати для батьків за перебування дітей у дошкільному закладі встановлено у розмірі 60% від вартості харчування на день 9-10.5 годинним – 7.80 грн., цілодобова група- 8.40 грн.