9 лист. 2012

День писемності та української мови

До Дня писемності та української мови в дитячому садочку був проведений концерт "Мова рідна, співуча, солов'їна"
5 лист. 2012

Ляльковий театр

Сьогодні в дитячому садочку знову свято - в гості завітав ляльковий театр!!!
31 жовт. 2012

Спортивне свято

Сьогодні в дитячому садку прошло спортивне свято "Будьмо сильними та сміливими"
25 жовт. 2012

Консультація для вихователів

Сьогодні для вихователів була проведена консультація на тему "Трудове виховання дітей дошкільного віку, як педагогічна проблема сучасності".
18 жовт. 2012

Ляльковий театр

Сьогодні ляльковий театр знову завітав у гості до нашої малечі.
16 жовт. 2012

Групова консультація

Сьогодні вихователь Вакула Л.О. провела групову консультацію для батьків на тему "Сьогодні дошкільник - завтра школяр. Майбутня шкільна адаптація".
12 жовт. 2012

Виставка

Виставка поробок з природного матеріалу "Дарунки осені чудові"
9 жовт. 2012

Колективний перегляд

Сьогодні в садочку відбувся колективний перегляд відкритого заняття.
5 жовт. 2012

День працівників освіти.

День працівників освіти відзначається в Україні в першу неділю жовтня згідно Указу Президента від 11 вересня 1994 року.
3 жовт. 2012

Засідання круглого столу

Сьогодні відбулося чергове засідання круглого столу за темою "Організація роботи з безпеки життєдіяльності дітей у дошкільному закладі".
Протягом тижня в дитячому садочку відбулися групові батьківські збори.

Шановні батьки!

Адміністрація ДНЗ №148 повідомляє, що забезпечено організацію повноцінного та якісного харчування дітей згідно з затвердженими нормами харчування у дошкільному закладі: у групах 9-10.5 годинним перебуванням – 13.00 грн., 24 – годинним – 14.00 грн.

Розмір плати для батьків за перебування дітей у дошкільному закладі встановлено у розмірі 60% від вартості харчування на день 9-10.5 годинним – 7.80 грн., цілодобова група- 8.40 грн.