15 лист. 2013

Тиждень протидії торгівлі людьми.

У закладі проводився Тиждень протидії людьми.
13 лист. 2013

«Мова рідна, співуча солов’їна» - концерт старших груп.

Сьогодні відбувся концерт старших груп «Мова рідна, співуча солов’їна», присвячений до Дня Української мови та письменності.
6 лист. 2013

Ярмарок Осіні.

Сьогодні для малят відбувся ярмарок Осіні.
30 жовт. 2013

Проведення розваг з ОБЖД.

Сьогодні вихователі провели для малюків розваги з ОБЖД.
23 жовт. 2013

Театральне свято.

Сьогодні було проведено театральне свято «Веселі та спритні»
16 жовт. 2013

Свято Осіні.

Сьогодні у садочку відбулося свято Осіні.
9 жовт. 2013

Екскурсія "Осінні фарби"

З метою ознайомлення вихованців із природою була проводена екскурсія до парку Перемоги.
2 жовт. 2013

Ляльковий театр "Зайчатко-незнайчатко"

Сьогодні до дітлахів завітав Зайчатко-незнайчатко із своїми лісовими товаришами і розповів про те, як бути обережним і поводитися безпечно у різних умовах життя.
27 вер. 2013

День Дошкілля!

День дошкілля святкує Україна, Усі, хто світлом простеляє путь, Для кого головне в житті — Дитина, Її освіта і духовна суть.
25 вер. 2013

Виставка дитячих робіт "Дари осіні"

Сьогодні виставили свої поробки з подарунків осені вихованці усіх груп садочку. Діти та їх батьки виявили неабияку фантазію та кмітливість, готуючи поробки із природнього матеріалу до виставки, що експонувалась.
Протягом тижня в дитячому садочку відбулися групові батьківські збори.

Шановні батьки!

Адміністрація ДНЗ №148 повідомляє, що забезпечено організацію повноцінного та якісного харчування дітей згідно з затвердженими нормами харчування у дошкільному закладі: у групах 9-10.5 годинним перебуванням – 13.00 грн., 24 – годинним – 14.00 грн.

Розмір плати для батьків за перебування дітей у дошкільному закладі встановлено у розмірі 60% від вартості харчування на день 9-10.5 годинним – 7.80 грн., цілодобова група- 8.40 грн.