Навчальний процес

Керуючись основними законодавчими документами в галузі освіти: законів України  «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про мови», «Про захист дитинства»,  програми розвитку дитини дошкільного віку «Дитина» програма виховання і навчання дітей з 2-7 років та "Впевнений старт" для дітей старшого дошкільного віку і підтримуючи ініціативу ООН в проголошенні Міжнародного десятиріччя миру і не насилля,  педагогічний колектив  закладу  визначив пріоритетні завдання в роботі на 2014-2015 навчальний рік:

1. Удосконалювати роботу щодо формування у дітей здорового способу життя шляхом створення цілісної системи матеріально-спортивного середовища, покращення рухової активності дітей та розвитку інтересу до рухової діяльності.

2. Продовжувати роботу з питання розвитку українського комунікативного мовлення дітей використовуючи методів і прийоми, через впровадження інноваційної програми розвитку дитини дошкільного віку «Дитина» програма виховання і навчання дітей з 2-7 років і "Впевнений старт" для дітей старшого дошкільного віку.

3. Продовжувати поглиблену роботу з виховання екологічної культури у дошкільників та батьків.

Для розвитку творчих здібностей дітей, прояву фантазії, ініціативи у нашому садочку створений на безоплатній основі творчий гурток «Арлекін». .